• samenwerking op sial beurs

Odbiorcy

Dostarczanie produktów, dzielenie sie wiedza

 

2 Sisters Storteboom obsluguje rózne grupy klientów aktywne w poszczególnych segmentach rynku. Naleza do nich:

  • przemysl
  • uslugi spozywcze
  • hurt
  • handel detaliczny
  • restauracje szybkiej obslugi.

Dzieki naszym róznorodnym produktom oraz konceptom skierowanym na klienta wychodzimy naprzeciw zyczeniom tak róznych typów odbiorców. Asortyment swiezych i mrozonych produktów drobiowych jest optymalnie dopasowany do róznych segmentów rynku. Dotyczy to równiez naszych procedur jakosci, metod i konceptów pakowania oraz procedur logistycznych.

Odbiorcom przemyslowym dostarczamy produkty drobiowe w opakowaniach hurtowych lub IQF, we wszystkich zadanych jednostkach wagowych, gotowe do dalszej obróbki. Odbiorcom z sektora uslug spozywczych, hurtowniom oraz sprzedawcom detalicznym oferujemy produkty na indywidualne zamówienie. Wspólnie zastanawiamy sie nad opracowywaniem nowych, innowacyjnych konceptów produktów, rodzajów opakowan, projektów opakowan i doradzamy w zakresie umieszczania produktów na regalach sklepowych i ich prezentacji z mysla o zyczeniach konsumentów. Zyczenia poznajemy przy pomocy specjalistycznych badan rynku i preferencji konsumentów.

Uzyskana wiedza chetnie dzielimy sie z naszymi odbiorcami z poszczególnych grup. Z zaangazowaniem sluzymy im fachowa i zyczliwa rada. W przedsiebiorstwie 2 Sisters Storteboom prowadzimy interesy w uczciwy i otwarty sposób, i nieustannie dazymy do tego, aby wszystkie zaangazowane strony uzyskaly jak najbardziej satysfakcjonujace wyniki. Jest to naszym zdaniem jedyny sposób na zbudowanie dlugotrwalych i stabilnych wiezi.